Abdülhamit Han Marşı, Payi̇taht Abdulhami̇d Dizisi Görüntüleri Eşliğinde.

0
1385

Serdar-ı Hakan ABDÜLHAMİD HAN Mehter Marşı – Müziği, Payi̇taht Abdulhami̇d Dizisi Görüntüleri Eşliğinde.

Osmanlı Türk Müziklerini Piyano Tuş Sesleri ile Dinlediniz mi?.
Genç Piyanist Güneş Yakartepe, ” Abdülhamid Han Marşı Serdarı Hakan ” Eserini Piyano Armoni Notalarını yazdı, Kuyruklu Piyano çaldı ve Solist Burcu Vatansever ile Birilikte Söylediler.
Osmanlı Türk Saray Marşları Piyano Serisi: 9
Serdar-ı Hakan ABDÜLHAMİD Han MARŞI Sözleri
Döşetti Hicaza demir yolları
Kuruldu Hamidiye Alayları
Hududlara koştu onbinlerce Can
Serdar-ı Hakan Abdulhamid Han
Cennet Mekan Sultan Abdulhamid Han

Haliçte yeni bir Tersane kurdu
Denizaltıları deryaya vurdu
Darul aceze ve kuraba kurdu
Serdarı Hakan Abdülhamid Han
Cennet Mekan Sultan Abdul hamid Han

Ezmedi ezdirmedi hiçbir kimseyi
Vermedi verdirmedi bir karış yeri
Halkının hizmetinde Hakk’ın bir eri Payitaht: Abdülhamid Dizisi hakında kısa bigiler;
Yapımını Filinta dizisinin yapımcısı ES Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Serdar Akar’ın, senaristliğini Uğur Uzunok’un yaptığı tarihi-kurgu türünde dizidir. TRT 1’de yayımlanan dizi, 34. Osmanlı padişahı II. Abdülhamid’in saltanatının son 13 yılında (1896-1909) geçmektedir.
Payitaht: Abdülhamid Dizisi Konusu;
Tarih 1896. Sultan Abdülhamid’in saltanatının 20. yılıdır. Abdülhamid, içeride başta Jön Türkler olmak üzere çeşitli muhaliflerle, dışarıda ise başta İngiltere olmak üzere Avrupalı devletler ile mücadele etmektedir. Diğer yandan devletinin bir arada olmasını ve parçalanmasını önlemek için büyük çaba göstermekte, Filistin ve kutsal toprakları korumak için dış güçlere karşı mücadele vermektedir.
Payitaht “Abdülhamid”, yönetmenliğini Serdar Akar’ın, senaristliğini Uğur Uzunok’un yaptığı tarihi-kurgu türünde dizidir.
TRT 1’de yayınlanan dizi, 34. Osmanlı padişahı II. Abdülhamid’in saltanatının son 13 yılında (1896-1909) geçmektedir.
Sultan Abdülhamid Han ile birlikte ülkenin mücadelesine tanıklık ederek, günümüze taşınan güçlü bir milletin evlatlarına ve gelecek tarihimize armağan niteliğinde sunulmayı vaat etmektedir


Serdarı Hakan Sultan Marşı PAYİTAHT Dizisi Filmleri Jeneriği Müzikleri Mehter Serdarı Hakan TRT Tv n Abdulhamit Mehteran Piyano Padişahı Devleti En Güzel Eserler Marş taht ABDÜLHAMİD HAN Cennet Mekan Türk Osmanlı Müzik Marşları Abdül Hamid Hamit Osmanlılar Padişahı Hanedanı Sultanı Saray Konser Klasik Musiki Devleti Saray Marşları Tarihi Piyano Genç Saray Musikisi Askeri Bando Ulu Kızıl Padişahı Milli Sarayları TRT 1 Yeni 2019 2020 Dizi Film Televizyon TV Dizisi Jenerik Piyano Eseri Komalı Çaldı Hangi Kimdir Nedir Bilgi

CEVAP VER